دسته
همکاران
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 12062
تعداد نوشته ها : 16
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem223

وقتی صحبت از مکانیک‌های مختلف و سیگنال‌های رتبه بندی گوگل می‌شود، اعتماد یکی از مهم‌ترین جنبه‌هایی است که موتور جستجو به دنبال آن است. از این گذشته، هدف اصلی Google ارائه مناسب‌ترین و کاربر پسند‌ترین نتایج جستجو به کاربران خود است. از این رو، اگر اعتماد گوگل به وب سایت شما افزایش یابد، میزان ترافیک وب سایت شما بالا رفته و تعداد بسیار زیادی از کاربران از آن بازدید خواهند کرد و قطعا سایت شما در رتبه بالاتری نسبت به سایر وب سایت‌ها قرار خواهد گرفت. در ادامه به روش‌های مختلف بالا بردن ترافیک وب سایت اشاره خواهیم کرد.

آیا پایداری سایت میزان اعتماد گوگل به وب سایت شما را افزایش خواهد داد؟

در حقیقت، استفاده از هاست‌های معتبر این امکان را برای شما فراهم می‌کند که وب سایت شما همواره در دسترس باشد. این شرایط به میزان بسیار زیادی برای گوگل مهم است و می‌توان گفت گوگل وب سایت‌هایی را که در دسترس نیستند را در نظر نمی‌گیرد.

اهمیت دامین وب سایت

در واقع، دامین سایت طوری شده است که به میزانی که دامین سایت شما معتبر باشد، به مدت طولانی‌تری قادر خواهید بود از آن استفاده کنید. بنابراین، دامین‌های معتبر برای گوگل نیز بسیار با اهمیت می‌باشند. به عنوان مثال، دامین‌های 5 یا 4 ساله برای گوگل بسیار ارزشمند است زیرا گوگل می‌داند که شما یک برنامه ریزی دقیق برای کار و وب سایت خود دارید.

راهنمای خرید SSL، امن ترین گواهی برای وبسایت

آیا بالا بردن سرعت وب سایت، اعتماد گوگل را جلب خواهد کرد؟

سرعت وب سایت یکی از مهم‌ترین عواملی است که میزان اعتماد گوگل را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از این رو، همواره سعی کنید با استفاده از روش‌های مختلف بالا بردن سرعت دانلود و اینترنت،  سرعت وب سایت خود را افزایش دهید زیرا سرعت پایین لود شدن سایت می‌تواند بسیار کسل کننده برای کاربران شما باشد و همین موضوع، اعتماد گوگل نسبت به سایت شما را کاهش خواهد داد.

آیا فعالیت در صفحات مجازی می‌تواند میزان اعتماد گوگل به وب سایت شما را افزایش دهد؟

در دنیای امروز، تعداد بسیار زیادی از مردم بخشی از فعالیت‌های روزانه‌ی خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهند حتی برخی از آن‌ها از این شبکه‌ها برای خرید و فروش استفاده می‌کنند. از این رو، نباید تاثیر این صفحات را در بالا بردن تعداد کاربران وب سایت خود نادیده بگیرید. سعی کنید در شبکه‌های اجتماعی مختلف با نام وب سایت خود عضو شوید. این کار موجب می‌شود کاربران راحت‌تر بتوانند صفحات مجازی شما را دنبال کنند. همچنین، سعی کنید پست‌های منتشر شده در وب سایت خود را با عناوین مختلف در شبکه‌های اجتماعی قرار دهید. این کار میزان بازدید افراد از سایت شما را افزایش خواهد داد. در نتیجه، اعتماد گوگل به سایت شما نیز افزایش می‌یابد.

آیا انتشار منظم پست‌ها در وب سایت، اعتماد گوگل نسبت به وب سایت شما را افزایش خواهد داد؟

در جواب این سوال باید گفت بله. در واقع، تولید محتوای منظم یکی از مهم‌ترین عواملی است که ترافیک وب سایت شما را بالا می‌برد. سعی کنید مطالب خود را در روز و ساعت مشخصی منتشر کنید. به عنوان مثال، اگر هر هفته دو روز مطالب خود را منتشر می‌کنید، سعی کنید در روزهای تعیین شده و در ساعت مشخص این کار را ادامه دهید. این کار نه تنها میزان اعتماد گوگل را افزایش خواهد داد، بلکه رتبه شما را نیز بالا می‌برد.‌ با توجه به مطالب گفته شده در قسمت فوق، به راحتی قادر خواهید بود میزان ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.


دسته ها :
دوشنبه نوزدهم 7 1400
X