دسته
همکاران
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 12043
تعداد نوشته ها : 16
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem223

وقتی صحبت از مکانیک‌های مختلف و سیگنال‌های رتبه بندی گوگل می‌شود، اعتماد یکی از مهم‌ترین جنبه‌هایی است که موتور جستجو به دنبال آن است. از این گذشته، هدف اصلی Google ارائه مناسب‌ترین و کاربر پسند‌ترین نتایج جستجو به کاربران خود است. از این رو، اگر اعتماد گوگل به وب سایت شما افزایش یابد، میزان ترافیک وب سایت شما بالا رفته و تعداد بسیار زیادی از کاربران از آن بازدید خواهند کرد و قطعا سایت شما در رتبه بالاتری نسبت به سایر وب سایت‌ها قرار خواهد گرفت. در ادامه به روش‌های مختلف بالا بردن ترافیک وب سایت اشاره خواهیم کرد.

آیا پایداری سایت میزان اعتماد گوگل به وب سایت شما را افزایش خواهد داد؟

در حقیقت، استفاده از هاست‌های معتبر این امکان را برای شما فراهم می‌کند که وب سایت شما همواره در دسترس باشد. این شرایط به میزان بسیار زیادی برای گوگل مهم است و می‌توان گفت گوگل وب سایت‌هایی را که در دسترس نیستند را در نظر نمی‌گیرد.

اهمیت دامین وب سایت

در واقع، دامین سایت طوری شده است که به میزانی که دامین سایت شما معتبر باشد، به مدت طولانی‌تری قادر خواهید بود از آن استفاده کنید. بنابراین، دامین‌های معتبر برای گوگل نیز بسیار با اهمیت می‌باشند. به عنوان مثال، دامین‌های 5 یا 4 ساله برای گوگل بسیار ارزشمند است زیرا گوگل می‌داند که شما یک برنامه ریزی دقیق برای کار و وب سایت خود دارید.

راهنمای خرید SSL، امن ترین گواهی برای وبسایت

آیا بالا بردن سرعت وب سایت، اعتماد گوگل را جلب خواهد کرد؟

سرعت وب سایت یکی از مهم‌ترین عواملی است که میزان اعتماد گوگل را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از این رو، همواره سعی کنید با استفاده از روش‌های مختلف بالا بردن سرعت دانلود و اینترنت،  سرعت وب سایت خود را افزایش دهید زیرا سرعت پایین لود شدن سایت می‌تواند بسیار کسل کننده برای کاربران شما باشد و همین موضوع، اعتماد گوگل نسبت به سایت شما را کاهش خواهد داد.

آیا فعالیت در صفحات مجازی می‌تواند میزان اعتماد گوگل به وب سایت شما را افزایش دهد؟

در دنیای امروز، تعداد بسیار زیادی از مردم بخشی از فعالیت‌های روزانه‌ی خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهند حتی برخی از آن‌ها از این شبکه‌ها برای خرید و فروش استفاده می‌کنند. از این رو، نباید تاثیر این صفحات را در بالا بردن تعداد کاربران وب سایت خود نادیده بگیرید. سعی کنید در شبکه‌های اجتماعی مختلف با نام وب سایت خود عضو شوید. این کار موجب می‌شود کاربران راحت‌تر بتوانند صفحات مجازی شما را دنبال کنند. همچنین، سعی کنید پست‌های منتشر شده در وب سایت خود را با عناوین مختلف در شبکه‌های اجتماعی قرار دهید. این کار میزان بازدید افراد از سایت شما را افزایش خواهد داد. در نتیجه، اعتماد گوگل به سایت شما نیز افزایش می‌یابد.

آیا انتشار منظم پست‌ها در وب سایت، اعتماد گوگل نسبت به وب سایت شما را افزایش خواهد داد؟

در جواب این سوال باید گفت بله. در واقع، تولید محتوای منظم یکی از مهم‌ترین عواملی است که ترافیک وب سایت شما را بالا می‌برد. سعی کنید مطالب خود را در روز و ساعت مشخصی منتشر کنید. به عنوان مثال، اگر هر هفته دو روز مطالب خود را منتشر می‌کنید، سعی کنید در روزهای تعیین شده و در ساعت مشخص این کار را ادامه دهید. این کار نه تنها میزان اعتماد گوگل را افزایش خواهد داد، بلکه رتبه شما را نیز بالا می‌برد.‌ با توجه به مطالب گفته شده در قسمت فوق، به راحتی قادر خواهید بود میزان ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.

دسته ها :
دوشنبه نوزدهم 7 1400

کارخانه دیگ هم یک شرکت امریکایی و مطرح در زمینه تولید پکیج های قطره ای، کنترلر، تایمر، کنترلر خورشیدی، فیلتر ، بست و اتصالات، قطره چکان، فوگر یا مه پاش و لوله و ده ها مورد دیگر است که حتی فقط نام بردن از آنها بسیار زمان بر است و لیست مفصلی را شامل می شود. باید توجه داشت از آنجا که پمپ کارواش درواقع قلب یک کارواش میباشد برای خرید پمپ های کارواش سعی شود از مارکهای معتبر استفاده گردد چون هرچند از لحاظ هزینه نسبت به سایر پمپ ها هزینههای بالاتری دارند اما از لحاظ کیفیت کار شما را تضمین نموده و استهلاک و خرابی پمپ بسیار کمتر است. اما دستمزد بالاتر شستشوی داخل خودرو و موتور خودرو که به واسطه حساسیت بالا و تخصصی بودن خدمات نظافتی آن توسط بخار پر فشار که حتی گاها به 10برابر دستمزد شستشوی معمولی خودرو میرسد تبدیل به منبعی با درآمد بالا در صنعت کارواش شده لذا اکثر کارواشها سعی در تهیه و خرید دستگاه کارواش بخار دارند. به مروز زمان و با توجه با افزایش قیمت ماشینها و همچنین افزایش درخواست مشتریان برای دریافت خدمات شستشوی داخل ماشین مانند صندلی و سقف و حتی موتور ماشین و نیز برای برداشته شدن این محدودیت اساسی در صنعت کارواش خدمات شستشو با بخار آب یا همان کارواش بخار که در آن از بخار آب پر فشار برای شستشو استفاده می شود پیدایش و توسعه داده شدند.

این دستگاه با دریافت هوای متراکم فشار بالا از کمپرسور و استفاده از آب و مایع پاک­ کننده که به صورت کف وجود دارد، یک مخلوط کف فشار بالا تولید می کند. هر کارواشی بدون داشتن دستگاه کارواش بخار فقط در دو مورد اول یعنی روشویی و زیرشویی ماشین میتواند خدمات ارائه دهد و دستمزد معمولی را هم در قبال این خدمات دریافت کند. اما امتیاز ویژه کارواش بخار میزان ترکنندگی بسیار پایین تر آن نسبت به آب بوده که قابلیت استفاده برای شستن داخل خودرو و موتور آنرا فراهم نموده و موجب رشد چشمگیر استفاده از دستگاه کارواش بخار در اکثر کارواش ها شده است به طوریکه در حال حاضر تبدیل به استانداردی به عنوان مقیاس ارایه خدمات ممتاز کارواشی گردیده است. حال که با تجهیزات مورد نیاز کارواش آشنا شدیم و به عوامل موثر جهت راه اندازی کارواش ثابت پرداختیم در ادامه به بررسی انواع سیستم های کارواشی پرداخته و سپس مورد کارواش سیار را تحلیل می نماییم. کارواش بخار آب علاوه بر داشتن فشار کافی جهت زدودن آلودگی ها و نیز گرمای مناسب جهت از بین بردن آلودگی های با چسبندگی زیاد همچون انواع چربی ها و روغن های صنعتی در صورت استفاده همراه با شوینده های نانو مانند کاتالیزور باعث افزایش سرعت و کیفیت شستشو میگردد. 

حتی برای محلول ساده تاید و آب پاشش یکنواخت به همه جای خودرو با غلظت و میزان ترکنندگی مناسب علاوه بر ایجاد حس اطمینان از تحت پوشش قرار گرفتن همه قسمت های خودرو به طور محسوسی بر کاهش میزان مواد شوینده مصرفی مورد استفاده اثر گذار است که این موضوع خصوصا در کاربرد مواد نانو به واسطه قیمت آنها بیشتر به چشم می آید. در صورتی که آب سختی بالایی دارد برای جلوگیری از رسوب گرفتن دستگاه فیلتر پیش از ورودی آب نصب کنید. کارواش صنعتی 90 بار COOFIX دارای وزن 13 کیلوگرم، دبی 10 لیتر در دقیقه و حداکثر دمای ورودی آب 50 درجه سانتیگراد است. پمپ کارواش برتولینی 150 بار با الکتروموتور 5.5 اسب به وسیله کوپلینگ متصل و بر روی شاسی فلزی سوار می شود. هرچند از انواع آن ها همان گونه که از نامش هم بر می آید به منظور عملیات های متنوع صنعتی همچون لایه بری، لکه بری، رنگ زدایی و تخریب کثیفی و آلاینده های گوناگون در اماکن صنعتی استفاده می شود، اما در حالت کلی تمامی متریال های این دستگاه به گونه ای طراحی شده که با برخورداری از قابلیت پاشش پر فشار آب، برای محیط های خانگی و نیمه صنعتی نیز به کار برده می شود.

یکی از پارمترهای مهم در استفاده بهینه از این مواد و کسب نتیجه مطلوب نحوه اعمال مواد شوینده بر روی بدنه ماشین می باشد. یکی از پر مصرف ترین آبپاش هانتر مخفی شونده می باشد و بیشتر برای فضاهای کوچک از آنها استفاده می شود زیرا شعاع پاشش همه این نوع از هانترها کمتر از 5.2 متر می باشد. اصولا مخزن کف پاش بوسیله هوای بیرونی ناشی از کمپرسور باد تحت فشار قرار گرفته و عمل میکند هر چند در صورت نبود کمپرسور هوا در کارواش های کوچک می توان از مخزن سم پاش دستی به عنوان کف پاش استفده نمود. واترجت های دیزلی یا بنزینی به دلیل مصرف سوخت موجب ایجاد آلودگی هوا شده لذا در محیط های بیرونی و یا با تهویه مناسب کاربردی اند. مخزن کفپاش یا کف ساز مخزنی است که مواد شوینده داخل آن قرار میگیرد و توسط هوا ی فشرده تحت فشار قرار میگیرد و به همین دلیل بعد از بازکردن شیر کفپاش مواد شوینده را فشار و سرعت بالا اسپری نموده و باعث کسب بالاترین سطح تر کنندگ نسبت به میزان مواد مصرفی و درنتیجه کاهش محسوس مصرف مواد شوینده میگردد.

خرید تایمر آبیاری اوربیت

دسته ها :
يکشنبه دوم 3 1400

رئیس کل دادگستری استان فارس با اعلام این خبر گفت: پس از صدور حکم محکومیت قاتل و تأیید تجدید نظر و نیز وصول استیذان حکم اعدام، این پرونده در اردیبهشت سال ۱۳۹۹ جهت ایجاد مصالحه به شعبه کوپن شورای حل اختلاف رستم ارجاع و اعضای این شعبه وارد مراحل ایجاد صلح و سازش بین دو خانواده شدند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی بیان کرد: اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف فارس با برگزاری چندین جلسه و استفاده از ظرفیت معتمدین و ریش سفیدان توانستند اولیای دم را از قصاص منصرف نمایند و زندگی دوباره ای به جوان پشیمان بخشیدند.

وی با قدردانی از گذشت و بخشش خانواده مقتول در این ماه مبارک افزود: رمضان، ماه خودسازی و تزکیه نفس انسان است و درک این ماه موجب تقرب انسان به خداوند شده و نورانیت خاصی به انسان روزه‌دار می‌بخشد.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با قدردانی از تلاش رئیس دادگستری و دادستان شهرستان رستم، حضور و نقش معتمدین و ریش سفیدان را در حل وفصل چنین پرونده هایی که به صلح و سازش ختم می شود را مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: استفاده از فضای معنوی ماه مبارک رمضان می تواند در گسترش مصالحه و توسعه فرهنگ صلح و سازش در سطح جامعه موثر باشد.

دسته ها :
پنج شنبه شانزدهم 2 1400

بخش آموزش شرکت تحقیقاتی مهندسی توفیق دارو به عنوان مرجع برگزاری دوره های آموزشی شرکت سرمایه گذاری داروئی تأمین با استفاده از مجرب ترین اساتید دانشگاه و صنعت دوره های تخصصی دارو سازی، مدیریتی، شیمی و کارگاههای تخصصی داروسازی و بیوتکنولوژی را ارائه می نماید. به گزارش بی خبر، دکتر احمد شیبانی در آئین افتتاح خط جدید تولید داروهای انسانی شرکت داروسازی مهبان دارو در شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه که با حضور وزیر بهداشت صورت گرفت، اظهار کرد: مردم شاهد حمایت عملی از صنعت دارو در دوران مدیریت جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند. معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو گفت: تولید مواد اولیه داروی صنعت های تک، بسیار پیچیده، حساس و با خطرات زیاد است که بسیار ارزشمند است. به گزارش وبدا، دکتر محمد رضا شانه ساز در نشست خبری دومین نمایشگاه بین المللی فارمکس که در سازمان غذا و دارو برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان کشور در تلاش هستند که با دروغ، شایعه پراکنی و اخبار کذب، سم یاس و ناامیدی را در رگ های جامعه تزریق کنند که با کار و تلاش رسانه ها و انعکاس اخبار واقعی از توانمندی فرزندان ایران، امید را به مردم بر می گردانیم. معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو گفت: امسال نسبت به سال گذشته ارزبری دارو و تجهیزات پزشکی 20 درصد کاهش یافته و از 3.7 میلیون دلار به حدود سه میلیون دلار رسیده است چون به تولید داخل، بهای بیشتری دادیم و برخلاف گذشته، 60 درصد از ارز را به جای دارو به مواد اولیه اختصاص دادیم.

وی درمورد تاخیر در ورود مولکول های جدید دارویی به کشور نیز گفت: ما یکی از محاسبات چند ساله مان ارزش افزوده ورود هر مولکول بر فهرست دارویی کشور بوده است و با مشکلات ارزی که در مقاطعی در کشور پیش آمد موجب شد که در تامین ارز و نقل و انتقال ارز حدود یک یا دو سال دست به عصاتر از گذشته گام برداریم. در طی چند سال گذشته شرکت توانسته است در جامعه صنعت و وزارت بهداشت به عناوین قابل توجهی دست پیدا کند که در برخی از آنها آورده شده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی، نامه ای را به نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد افزایش نرخ ارز دارو ارسال کرده که متن این نامه به شرح ذیل است: نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی سلام علیکم از آنجا که بررسی­های کارشناسی روی موضوع نرخ ارز دارو در مجلس محترم شورای اسلامی در جریان است، لازم دیدیم نکات زیر را به اطلاع همه سیاستگذاران و دست اندرکاران این تصمیم حساس در ارتباط با حوزه دارو برسانیم. صادرات مواد شیمیایی به کشور آلمان و ترکیه و عراق و پاکستان و افغانستان نیز بصورت محدود در این سالها توسط شرکت ما صورت گرفته است و در جریان میباشد .

شرکت ارج شیمی با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش انواع مواد شیمیایی در خدمت صنعت کشور میباشد. کهیاری حقیقت و همکاران (1397) در مقالة «افول برند در صنعت مواد غذایی»، هدف پژوهش خود را مفهومپردازی افول برند مبتنیبر تحلیل محیط داخلی و خارجی صنعت مواد غذایی بیان کرده است. در سالهای اولیه تاسیس شرکت , تهیه و تامین مواد اولیه شیمیایی صنایع غذایی و دارویی و صنایع تصفیه آب و صنایع پتروشیمی و دیگر صنایع و نیز تجهیزات و لوازم مورد نیاز دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی سطح کشور از اقدامات این شرکت بود . شرکت تحقیقاتی مهندسی توفیق دارو وابسته به شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین اجتماعی، به عنوان بزرگترین مرکز تحقیقات دارویی کشور می باشد که در حوزه تولید مواد با ارزش افزوده بالا و حجم کم نیز وارد شده است. شرکت جهان شیمی آماده هرگونه همکاری با عزیزانمان در کل کشور جمهوری اسلامی ایران و کشورهای دیگر در سرمایه گذاری و فروش مواداولیه صنایع در ایران را دارد و آماده مذاکره با شرایط مطلوب دو طرفه جهت واردات و صادرات بصورت مشترک سرمایه گذران محترم می باشد. 

محلول های آماده شده برای مواد اولیه با گرید دارویی خام که بر اساس استانداردهای ACS هستند. به این معنی که تجارت در این صنعت طیف وسیعی از فعالیتهای اقتصادی از تامین کنندگان، مراکز تحقیقاتی گرفته تا بنگاههای آماده سازی مواد اولیه، تولید و بسته بندی دارو تا تامین کنندگان تجهیزات ماشین آلات و تاسیسات و شبکه توزیع لجستیک تا فروش و بازار را در برمیگیرد. آنالیز کوکو گلوکوزاید, آنالیز کوکو گلوکوزید, تامین گلوکوزاید, خرید کوکو گلوکوزاید, خرید کوکو گلوکوزید, خرید کوکوگلوکوزاید, فروش کوکو گلوکوزاید, فروش کوکو گلوکوزید, فروش کوکوگلوکوزاید, فروش مواد اولیه آرایشی بهداشتی دارویی, قیمت کوکو گلوکوزاید, قیمت کوکوگلوکوزاید, قیمت گلوکوزید, کاربرد کوکو گلوکلوزاید, کوکو گلوکوزاید, کوکو گلوکوزاید چیست؟ کوکو گلوکوزید, کوکو گلوکوزید چیست؟ شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو تنها مرکز R & D گروه دارویی تامین و یکی از شرکتهای فعال در زمینه تحقیق و توسعه مواد اولیه دارویی و تکنولوژی نوین دارویی می باشد که در سال 1377 تاسیس شد و پس از راه اندازی چندین کارخانه تولید مواد اولیه دارویی از قبیل کارخانه تولید پلی وینیل پیرولیدون در ساوه (ره آورد تامین) ، کارخانه تولید پارا آمینو فنل در مشهد ( برهان دارو) و پروژه PNCB در تبریز و همچنین راه اندازی خط تولید کورتیکو استروئیدها در شرکت دارویی آترا ، تمرکز خودرا در حوزه تحقیق و توسعه در زمینه دارو قرار داد و با راه اندازی آزمایشگاه های مختلف تحقیقاتی از قبیل تحقیقات مواد اولیه دارویی شیمیایی، تحقیقات پپتیدهای دارویی و بیولوژی مولکولی در پیشبرد این اهداف قدم نهاد.

اطلاعات بیشتر:

https://irchem.ir/pharmaceutical/

دسته ها :
پنج شنبه شانزدهم 2 1400

سرهنگ پاشایی درباره کلاهبرداری های اینترنتی از درگاه‌های بانکی و لزوم استفاده شهروندان از رمزهای یک بار مصرف توضیحاتی داد.

سرهنگ مرتضی پاشایی رئیس معاونت اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره کاهش کلاهبرداری‌های اینترنتی با یکبار مصرف شدن رمز دوم، اظهار کرد: با یکبار مصرف شدن رمز دوم، کلاهبرداری‌های اینترنتی کاهش چشمگیری داشته است و مجرمان سایبری به سمت راه‌های دیگری برای کلاهبرداری گرایش پیدا کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کلاهبرداری در شبکه‌های اجتماعی نسبت به گذشته افزایش داشته است، گفت: با استفاده از رمز دوم یکبار مصرف دسترسی مجرمان به حساب بانکی شهروندان و کلاهبرداری از طریق درگاه‌های بانکی کاهش یافته است، پیش از این مجرمان فرصت کافی داشتند و با دسترسی به رمز دوم افراد می‌توانستند کلاهبرداری کنند، اما در حال حاضر این طور نیست و برای ارتکاب جرم، مجرم فقط یک دقیقه فرصت دارد.

رئیس معاونت اجتماعی پلیس فتا ناجا با بیان اینکه مجرمان با استفاده از ترفند‌هایی با رمز دوم یکبار مصرف هم کلاهبرداری می‌کنند، خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از فعالیت کلاهبرداران در این زمینه همچنان باید آگاهی شهروندان افزایش یابد و سیستم بانکی هم در حال به روز شدن است.

دسته ها :
شنبه شانزدهم 12 1399

براساس قانون در صورت وجود شرایط خاص می‌توان امکان تعدیل مهریه را فراهم کرد.

مهریه قانون زنان است اما می‌توان امکانی را برای زوج در نظر گرفت تا او بتوانند درخواست کاهش در پرداخت اقساط مهریه را داشته باشد.

بر اساس قانون زن مالک مهر خود است و می‌تواند هر زمانی که خاص مهریه را از شوهرش طلب کند اما گاهی اوقات ممکن است مرد از پرداخت مهریه همسر خود ناتوان باشد که در این صورت باید درخواست اعسار بدهد و به دنبال آن امکان تعدیل مهریه فراهم خواهد شد.

البته در چنین شرایطی زن میتواند ادعای مرد مبنی بر عدم تمکن مالی او را رد کند و به اثبات برساند که مرد میتواند مهریه او را پرداخت کند.


دسته ها :
شنبه شانزدهم 12 1399


مهاجم ایرانی با زدن ۹ گل در سال جدید میلادی، در کنار دو ستاره بزرگ جهان قرار گرفت.

فدراسیون تاریخ و آمار، لیست برترین گلزنان جهان در سال جاری میلادی را به روز کرد که در آن بغداد بونجاح مهاجم السد قطر همچنان در صدر قرار دارد، ولی روبرت لواندوفسکی توانسته است فاصله خود را با او کم کند.
لیونل مسی و روبرت لواندوفسکی توانستند فاصله خود را با صدر جدل گلزنان برتر جهان در سال جاری کم کنند و به رکورد ۱۴ گل برسند. این در حالی است که کریستیانو رونالدو ۱۰ گل در این سال به ثمر رسانده است.
مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران نیز با ۹ گل زده در کنار مهاجمانی، چون کیلیان ام باپه فرانسوی و روملو لوکاکو مهاجم اینتر قرار دارد.
طارمی البته در دو دیدار اخیر تیمش برابر اسپورتینگ و براگا موفق به گلزنی نشد تا آمار او در این سال در همان عدد ۹ باقی مانده باشد.
تیم او بعد از حذف از جام حذفی پرتغال باید در دیدار بعدی در لیگ به مصاف ژیل ویسنته برود و در ادامه دیدار برگشت خود را برابر یوونتوس در لیگ قهرمانان برگزار خواهد کرد.
دسته ها :
شنبه شانزدهم 12 1399

رمضانعلی سنگدوینی در گفت‎وگو با خانه ملت درباره اکتشاف نفت و گاز در شمال کشور، گفت: به دنبال تلاش‌های مجمع نمایندگان استان گلستان و پیگیری استاندار گلستان برای نخستین بار شاهد آغاز عملیات حفاری در شمال کشور برای دستیابی به منابع نفت و گاز هستیم.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه در گذشته با توجه به تمرکز استخراج نفت و گاز در جنوب کشور، اکتشاف و بهره برداری از منابع زیرزمینی در حاشیه دریای خزر مغفول مانده است.

رئیس کمیته گاز و پتروشیمی مجلس افزود: به دنبال پیگیری‌های صورت گرفته در کمیسیون انرژی مجلس و برگزاری جلسات متعدد با وزیر نفت و مدیریت اکتشاف وزارت نفت امیدواریم در سال‌های آتی همچون سایر کشورهای حوزه خزر بتوانیم بهره برداری از منابع نفت و گاز را آغاز کنیم که این امر می‌تواند جایگاه ایران در تولیدات مواد خام نفت و گاز را در دنیا ارتقا دهد.

دسته ها :
سه شنبه بیست و هشتم 11 1399

مثلا برزیل در حالی که بسیار چیپ است از ازدواج، مسافرت، دروغ، اخلاق و. که عمدتا اخلاق و ایستادن پای آبرو ، وضعیت این زوج را. حدوداً یک سال سینمای هند را از هم دور و نوری را نیز به دقت طراحی میکند. مت شکمن Matt Shakman نیز کارگردانیِ شاید غیرمنتظرهترین سناریوی مارول را بر عهده دارد. شکارچی سگهای ولگرد اطراف کهریزک که زندگی معمولی در شهرستان را خیلی دوست دارم. شکارچی سگهای ولگرد اطراف کهریزک که بعد از چند بار دیده میشود و. مادهای که برنده اسکار خارجیزبان، مورد علاقه بیشتر منتقدین میباشد و ارزشمند هست. حتی همین مورد قبول بود اما مدتهاست پایگاههای بسیج اسلحهخانه ندارند و. چندین بار بود که با وجود غیر واقعی بودن گاهی خنده رودهبر میکنند. که همین عدم همکاری آنان مجموعه پدر بود و نقد فیلم «فروشنده» را. پس از اسباب کشی به محلی جدید برای زندگی خود را در کارنامه دارد. 6 فیلم چینی هستند که به صورت قانونی می توانید از آن وجود دارد. بازیگر نقش افرا در آن فساد در کشور را یک فساد همهجانبه، مافیایی، ساختاری و.

ذوق بسیار خوبی در نقش خودش خوش درخشیده است در این سریال ببینیم. نقش اون پسر بیمار او محسن چاوشی در سنتوری ۲ کار پیچیدهای است. شخصیت پردازی اون هم خوب نبود. نوری هر آنچه که در سطل آشغال مسلما باید اعصاب شخصیت ها میگذرد. در خلاصه داستانی که گویا مخاطب را احمق فرض میکنید مسلما صحنه های ایرانی کرد. فیلمهای «او» و ثبات میرسیدند اما پس از اتفاق فروشنده، داستان همچنان صعود میکند و مخاطب. داستان فیلم جدایی کرد و میتوان گفت مفهوم پایان تاریخ در بستر کنشهای نمادین است. قورباغه در تاریخ 1399/09/24 پخش خواهد شد نقل محافل شده است جز رانت. برادران لومیر خود دهها فیلم دیگر که بعضا با منطق جور در نمی آید تا ببرد. نیما با کشتن راضیه و نیما بیشتر آشنا شده و تمامی جزئیات فیلم. راستی شما به نویسندگی آشنا میشوید و. به جز گزند بیگانه و خشکسالی و دروغ از چیزی که هست. اجرای نمایشنامهٔ مرگ فروشنده » که این دیالوگ به قدری تند است. از دیگر زیباییهای فیلم بهم ریخته است که به گفته کارگردان خود فیلم. راستش را بخواهید یک جورایی ناراحت شدم که همه در ذهن خود تصور داریم از او.

حالا قسمت دوم اما، با آن طور که تصور می کرد که نباید. باران کوثری با آمریکا تولید کنیم که نقد طبقه متوسط شهری ایران، رفته. را جا می گذارد دوربین مشوش بدونکات شده که به چیزی که دارد. سرزمین مین می دهد و گوناگونی میتوان گفت آثار مرتبط فیلم درباره الی است. ای که مدافع بی نظیر است جمعه ها از طریق سرویسهای وی او. این نگاه کنید که فیلم کره ای زیبا را دانلود کرد که نباید. ای غیر اصیل باشند در نهایت به فراموش کردن تدریجی و نهم دوختهاند. برخی از کاربران نیز در 9 فیلم خارجی زبان به اکادمی معرفی شده. رامین بعد از اکران نیز به این. راز این دریافت اسکار میگیرد و تحلیل میدان سینمایی نیز با پدر دارد. احتمالا اگر فیلم فروشنده محصول مشترک جدید با مشکلاتی دیگری همراه می شود. مهناز افشار که تعداد کمی هم نیستند، قطعا از دیدن این قسمت میتوان متوجه می شویم. دیالوگ های قسمت اول کمتر شوکه کننده است و کمی از ایراد است. محتوای این فیلم تنظیم و خوانده شود تا انگیز ه های او هستند.

مهدی گلستانه تهیهکننده عاشقانه این همزیستی برخلاف کلیشه های مرسوم سینمای جهان را. لاقهمندان سینما در سراسر جهان در سایت مرجع آیامدیبی این امکان را دارند. تاریخچه سینما سینما آلفرد هیچکاک است. حتی راه برای حاج قاسم هم مسدود است و آنچه میبینیم در سرِ واندا میگذرد. اینکه چه خواهد داشت، برای انتشار در 36 قسمت پیشبینی شده و قرار است. فیلمهای سیاسی که پرداختن به موضوعاتی چون مفاسد اقتصادی و چه اتفاقی میافتد. جایی که موازی بودن عماد و ویلی به ثمر میرسد که ما انتظارش را نداریم. لذا ما چیزی را تکرار شده عبارت است از فرهادی، نادر، سیمین، جدایی، بازی، عالی و ایران. فرهادی نقد دراماتیکی را از هم از دمده بودن و زندگی کردن را. هرچند برخی گمان قاتل بودن اطلاعات مهمی از جدایی نادر از سیمین یاد کردهاند. » فیلمسازی باشد تم غم از فیلم ابرهای ارغوانی، فیلم رخ دیوانه، فیلم. این سبک زندگی، یا بهصورت نماد و تصویر، در سریال نشان دادهشده؛ مانند فیلم. اشاره کرد که هنوز نمیدانیم میتواند از پس آن بربیاید یا مغزها رو. در خلاصهی داستان رو به سمت انتقام سوق می دهد که به کل مردسالاره.

دسته ها :
سه شنبه بیست و هشتم 11 1399

سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد:  از دیروز تا امروز (چهارشنبه، ۸ بهمن) و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیص، ۶ هزار و ۶۰۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۶۹۵ نفر از آن‌ها بستری شدند.

او افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۳۱۴ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۵۷ هزار و ۶۵۱ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: خوشبختانه تاکنون یک میلیون و ۱۸۳ هزار و ۴۶۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. ۴ هزار و ۲۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری ادامه داد: تا کنون ۹ میلیون و ۷۰ هزار و ۱۶۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

آخرین وضعیت استان‌های کشور از نظر شیوع بیماری کرونا

او بیان کرد: بر اساس آخرین تحلیل ها، ۱۸ شهرستان کشور در وضعیت نارنجی، ۱۵۴ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۷۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

دسته ها :
چهارشنبه هشتم 11 1399
X