دسته
همکاران
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 12031
تعداد نوشته ها : 16
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem223

رئیس کل دادگستری استان فارس با اعلام این خبر گفت: پس از صدور حکم محکومیت قاتل و تأیید تجدید نظر و نیز وصول استیذان حکم اعدام، این پرونده در اردیبهشت سال ۱۳۹۹ جهت ایجاد مصالحه به شعبه کوپن شورای حل اختلاف رستم ارجاع و اعضای این شعبه وارد مراحل ایجاد صلح و سازش بین دو خانواده شدند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی بیان کرد: اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف فارس با برگزاری چندین جلسه و استفاده از ظرفیت معتمدین و ریش سفیدان توانستند اولیای دم را از قصاص منصرف نمایند و زندگی دوباره ای به جوان پشیمان بخشیدند.

وی با قدردانی از گذشت و بخشش خانواده مقتول در این ماه مبارک افزود: رمضان، ماه خودسازی و تزکیه نفس انسان است و درک این ماه موجب تقرب انسان به خداوند شده و نورانیت خاصی به انسان روزه‌دار می‌بخشد.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با قدردانی از تلاش رئیس دادگستری و دادستان شهرستان رستم، حضور و نقش معتمدین و ریش سفیدان را در حل وفصل چنین پرونده هایی که به صلح و سازش ختم می شود را مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: استفاده از فضای معنوی ماه مبارک رمضان می تواند در گسترش مصالحه و توسعه فرهنگ صلح و سازش در سطح جامعه موثر باشد.

دسته ها :
پنج شنبه شانزدهم 2 1400

بخش آموزش شرکت تحقیقاتی مهندسی توفیق دارو به عنوان مرجع برگزاری دوره های آموزشی شرکت سرمایه گذاری داروئی تأمین با استفاده از مجرب ترین اساتید دانشگاه و صنعت دوره های تخصصی دارو سازی، مدیریتی، شیمی و کارگاههای تخصصی داروسازی و بیوتکنولوژی را ارائه می نماید. به گزارش بی خبر، دکتر احمد شیبانی در آئین افتتاح خط جدید تولید داروهای انسانی شرکت داروسازی مهبان دارو در شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه که با حضور وزیر بهداشت صورت گرفت، اظهار کرد: مردم شاهد حمایت عملی از صنعت دارو در دوران مدیریت جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند. معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو گفت: تولید مواد اولیه داروی صنعت های تک، بسیار پیچیده، حساس و با خطرات زیاد است که بسیار ارزشمند است. به گزارش وبدا، دکتر محمد رضا شانه ساز در نشست خبری دومین نمایشگاه بین المللی فارمکس که در سازمان غذا و دارو برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان کشور در تلاش هستند که با دروغ، شایعه پراکنی و اخبار کذب، سم یاس و ناامیدی را در رگ های جامعه تزریق کنند که با کار و تلاش رسانه ها و انعکاس اخبار واقعی از توانمندی فرزندان ایران، امید را به مردم بر می گردانیم. معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو گفت: امسال نسبت به سال گذشته ارزبری دارو و تجهیزات پزشکی 20 درصد کاهش یافته و از 3.7 میلیون دلار به حدود سه میلیون دلار رسیده است چون به تولید داخل، بهای بیشتری دادیم و برخلاف گذشته، 60 درصد از ارز را به جای دارو به مواد اولیه اختصاص دادیم.

وی درمورد تاخیر در ورود مولکول های جدید دارویی به کشور نیز گفت: ما یکی از محاسبات چند ساله مان ارزش افزوده ورود هر مولکول بر فهرست دارویی کشور بوده است و با مشکلات ارزی که در مقاطعی در کشور پیش آمد موجب شد که در تامین ارز و نقل و انتقال ارز حدود یک یا دو سال دست به عصاتر از گذشته گام برداریم. در طی چند سال گذشته شرکت توانسته است در جامعه صنعت و وزارت بهداشت به عناوین قابل توجهی دست پیدا کند که در برخی از آنها آورده شده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی، نامه ای را به نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد افزایش نرخ ارز دارو ارسال کرده که متن این نامه به شرح ذیل است: نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی سلام علیکم از آنجا که بررسی­های کارشناسی روی موضوع نرخ ارز دارو در مجلس محترم شورای اسلامی در جریان است، لازم دیدیم نکات زیر را به اطلاع همه سیاستگذاران و دست اندرکاران این تصمیم حساس در ارتباط با حوزه دارو برسانیم. صادرات مواد شیمیایی به کشور آلمان و ترکیه و عراق و پاکستان و افغانستان نیز بصورت محدود در این سالها توسط شرکت ما صورت گرفته است و در جریان میباشد .

شرکت ارج شیمی با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش انواع مواد شیمیایی در خدمت صنعت کشور میباشد. کهیاری حقیقت و همکاران (1397) در مقالة «افول برند در صنعت مواد غذایی»، هدف پژوهش خود را مفهومپردازی افول برند مبتنیبر تحلیل محیط داخلی و خارجی صنعت مواد غذایی بیان کرده است. در سالهای اولیه تاسیس شرکت , تهیه و تامین مواد اولیه شیمیایی صنایع غذایی و دارویی و صنایع تصفیه آب و صنایع پتروشیمی و دیگر صنایع و نیز تجهیزات و لوازم مورد نیاز دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی سطح کشور از اقدامات این شرکت بود . شرکت تحقیقاتی مهندسی توفیق دارو وابسته به شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین اجتماعی، به عنوان بزرگترین مرکز تحقیقات دارویی کشور می باشد که در حوزه تولید مواد با ارزش افزوده بالا و حجم کم نیز وارد شده است. شرکت جهان شیمی آماده هرگونه همکاری با عزیزانمان در کل کشور جمهوری اسلامی ایران و کشورهای دیگر در سرمایه گذاری و فروش مواداولیه صنایع در ایران را دارد و آماده مذاکره با شرایط مطلوب دو طرفه جهت واردات و صادرات بصورت مشترک سرمایه گذران محترم می باشد. 

محلول های آماده شده برای مواد اولیه با گرید دارویی خام که بر اساس استانداردهای ACS هستند. به این معنی که تجارت در این صنعت طیف وسیعی از فعالیتهای اقتصادی از تامین کنندگان، مراکز تحقیقاتی گرفته تا بنگاههای آماده سازی مواد اولیه، تولید و بسته بندی دارو تا تامین کنندگان تجهیزات ماشین آلات و تاسیسات و شبکه توزیع لجستیک تا فروش و بازار را در برمیگیرد. آنالیز کوکو گلوکوزاید, آنالیز کوکو گلوکوزید, تامین گلوکوزاید, خرید کوکو گلوکوزاید, خرید کوکو گلوکوزید, خرید کوکوگلوکوزاید, فروش کوکو گلوکوزاید, فروش کوکو گلوکوزید, فروش کوکوگلوکوزاید, فروش مواد اولیه آرایشی بهداشتی دارویی, قیمت کوکو گلوکوزاید, قیمت کوکوگلوکوزاید, قیمت گلوکوزید, کاربرد کوکو گلوکلوزاید, کوکو گلوکوزاید, کوکو گلوکوزاید چیست؟ کوکو گلوکوزید, کوکو گلوکوزید چیست؟ شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو تنها مرکز R & D گروه دارویی تامین و یکی از شرکتهای فعال در زمینه تحقیق و توسعه مواد اولیه دارویی و تکنولوژی نوین دارویی می باشد که در سال 1377 تاسیس شد و پس از راه اندازی چندین کارخانه تولید مواد اولیه دارویی از قبیل کارخانه تولید پلی وینیل پیرولیدون در ساوه (ره آورد تامین) ، کارخانه تولید پارا آمینو فنل در مشهد ( برهان دارو) و پروژه PNCB در تبریز و همچنین راه اندازی خط تولید کورتیکو استروئیدها در شرکت دارویی آترا ، تمرکز خودرا در حوزه تحقیق و توسعه در زمینه دارو قرار داد و با راه اندازی آزمایشگاه های مختلف تحقیقاتی از قبیل تحقیقات مواد اولیه دارویی شیمیایی، تحقیقات پپتیدهای دارویی و بیولوژی مولکولی در پیشبرد این اهداف قدم نهاد.

اطلاعات بیشتر:

https://irchem.ir/pharmaceutical/

دسته ها :
پنج شنبه شانزدهم 2 1400
X